Press

Nature touching

 

הצלמת בוני לברון והצלמת - ציירת מיכל שיטרית, מתכנסות בגלריה אחת. בגלריה "זווית ראיה" בכפר הגמלאים

"פרוטיאה בכפר" מוצגת תערוכה משותפת של בוני לברון ומיכל שיטרית שהורי שתיהן מתגוררים ב"פרוטיאה בכפר". מיכל מציגה קולאז`ים של צילומים שצילמה בביקורה בקיוטו, יפן, ומספר ציורי דיו שציירה סגנון יפני. בוני מציגה צילומים שצילמה מנופי הארץ.

Competition "photograph in the nature"

 

במסגרת אירועי שבוע לטבע למים ולסביבה, אשר הסתיים לפני כשבוע, ונערך זו השנה השישית ע"י רשות הטבע והגנים, המשרד להגנת הסביבה, רשות המים ומשרד החינוך, התקיימה תחרות צילומים ארצית, "מצלמים בטבע", בשיתוף אתר האינטרנט "נענע 10". במסגרת תחרות זו, הוזמן הציבור הרחב לשלוח צילומים אישיים שצולמו בטבע, המתאימים לאחת משתי הקטגוריות הבאות:• טבע ומים • האדם בטבע.
הזוכים במקום השני הם: • בקטגוריית "אדם בטבע": בוני לברון מנווה מונסון.  

The Dead Sea / beauties of her the sea that die

 

ים המלח / יופייה של הימה הגוועת
"מסע אחר" וארגון "ידידי כדור הארץ המזרח התיכון" חברו יחד כדי לעורר תשומת לב לים המלח המתייבש והכמעט גווע. במסגרת הפעולות להצלת ים המלח הכרזנו על תחרות צילום של המקום המיוחד הזה. לפניכם מבחר מהתמונות הזוכות בתחרות.

In the aftermath of the religions in Haifa

 

שלום כלל עולמי, אהבה לאחר, קירוב לבבות ונאורות, אלה העקרונות שהטיפו להם מנהיגי הקבוצות הדתיות שקבעו את משכנן בחיפה. סיור אלוהי בחיפה 
מאת: תמי זר

Naomi Shemer (1930-2004) , Israeli composer and songwriter

 

Naomi Shemer (1930-2004) , Israeli composer and songwriter.

תערוכת צילומים בעקבות שיריה של נעמי שמר.

 Bonnie Levron - Another World

 

Tanzania - Africa

Photo by Bonnie Levron to Another World magazine.

Touch of Nature By Bonnie Levron

 

"נגיעות של טבע" - בוני לברון
הגעתי עם הורי שלמה ורנה מנס בגיל צעיר לקיבוץ שלוחות אשר בעמק בית שאן. כיום אני מתגוררת בנווה מונוסון, נשואה לקובי, אם להילה, אילן ויהונתן ומורה למדעים בחטיבת הביניים ביהוד. 
הורי עלו מאנגליה שם נולדתי במהלך תקופת ההכשרה לקראת העלייה ארצה. אבי יליד אוסטרליה, הכיר בהכשרה באנגליה את אימי, ניצולת שואה מגרמניה, שאיבדה את כל משפחתה בשואה. הם עלו ארצה מתוך תחושת ציונות חזקה שלא דעכה מאז. הם החדירו באחי אילן, באחותי דורית ובי את האהבה למדינה וארץ ישראל. הטיולים בארץ בתנועת הנוער "בני עקיבא" והשירות בנח"ל הכינו בי את הקרקע לאהבת הצילום כאמצעי להתחברות אל הארץ ונופיה.

מידע נוסף

 Queen of Desert

 

תערוכת הצילומים ממסעות מלכת המדבר הפכה למסורת, והיא נפתחת מדי שנה בערב ההשקה של העונה החדשה. התערוכה מבוססת על צילומים שצולמו על ידי המלכות במהלך המסעות שלהן, וחשוב שכל תמונה שתשלחו תביא אתה משהו מ "רוח מלכת המדבר".

Bonnie Levron

 

מורה למדעים בחטיבת הביניים ביהוד. נדבקתי בחיידק הצילום לפני חמש שנים לקבוצת הצלמים בהדרכתו של דורון הורוביץ. צילום באשר הוא, כך אני סבורה, הינו סוג של אומנות העוסקת בהנצחת חד פעמיותם של האובייקטים או האירועים שמסביבנו. כישרונו וייחודו של הצלם כאמן מקנים לצופה את תחושת החד פעמיות המיוחדת הזו המסיבה לו הנאה אסטטית. תנאי מזג האוויר, העונה, שעת היום, העננות, וכל מכלול הפונקציות של עין המצלמה יוצרים תמונה ואווירה ייחודית לאותו רגע חד פעמי. את זה אני רוצה להביא בפני הצופים.

Photo-id      

Ministry of Evironmental Protection

 

זו השנה השישית, שהחברה להגנת הטבע והמגזין "ארץ וטבע" מקיימים את התחרות לצילום טבע וסביבה בישראל, הנערכת בשיתוף המשרד לאיכות הסביבה. קטגוריות הצילום: חיות בר וצמחי בר, נופים וסביבה, איכות הסביבה בישראל, והשנה גם תת קטגוריה שתיוחד לצילום גרוטאות רכב ומיחזורן. מבין הצילומים נבחרו הטובים ביותר להשתתף בתערוכה שתוצג ברחבי הארץ במהלך השנה שלאחר התחרות.